SK-43PT-AR
SK-43PT-AR 4D Systems Pty Ltd
422
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, TTL
Viewing Area: 95.00mm W x 53.90mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)