Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-24DT-AR
SK-GEN4-24DT-AR
SK-GEN4-24DT-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-PA
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-24DT-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-24DT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-24DT-AR SK-GEN4-24DT-AR Hersteller : 4D Systems gen4_uLCD_24D_datasheet_R_1_9-1627299.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-24DT-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor