Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-24PT-PI
SK-GEN4-24PT-PI
SK-GEN4-24PT-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-24PT-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Parallel, TTL, Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-24PT-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-24PT-PI SK-GEN4-24PT-PI Hersteller : 4D Systems 9F48EF8048D803B934D5ED9D3236A7C0854195CE207FCFE60EC3ADED19FBEE24.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-24PT-PI with 4D Serial Pi Adaptor, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor