Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-24PT
SK-GEN4-24PT
SK-GEN4-24PT 4D Systems Pty Ltd
home
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-24PT 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Parallel, TTL, Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.