Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-28DT-AR
SK-GEN4-28DT-AR
SK-GEN4-28DT-AR 4D Systems Pty Ltd
4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-28DT-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-28DT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-28DT-AR SK-GEN4-28DT-AR Hersteller : 4D Systems 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-28DT-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA, 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor