Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-28DT
SK-GEN4-28DT
SK-GEN4-28DT 4D Systems Pty Ltd
4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-28DT 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-28DT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-28DT SK-GEN4-28DT Hersteller : 4D Systems 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-28DT with uSD-4GB Industrial, gen4-IB, 4D-UPA and 150mm FFC Cable