Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-32PT-PI
SK-GEN4-32PT-PI
SK-GEN4-32PT-PI 4D Systems Pty Ltd
133
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Backlight: LED - White
Interface: I²C, Parallel, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-32PT-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, Parallel, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-32PT-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-32PT-PI SK-GEN4-32PT-PI Hersteller : 4D Systems F0E1EAB5CD99DB63FF3185D22D5B684AD34357C24305034F2EBF088716841D12.pdf Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-32PT-PI with 4D Serial Pi Adaptor, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor