Produkte > 4D SYSTEMS > SK-GEN4-43D
SK-GEN4-43D
SK-GEN4-43D 4D Systems
gen4_ulcd_43d_datasheet_r_1_13-1627260.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43D
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 381-385 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-43D 4D Systems
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43D SK-GEN4-43D Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-uLCD-43D_Series_Datasheet_R_1_14.pdf Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)