Produkte > 4D SYSTEMS > SK-GEN4-43DT-AR
SK-GEN4-43DT-AR
SK-GEN4-43DT-AR 4D Systems
61
Hersteller: 4D Systems
Display Development Tools Starter Kit for gen4-uLCD-43DT-AR with 4D Arduino Adaptor Shield-II, 4D-UPA , 4GB Industrial microSD Card, 150 mm FFC Cable, 5-way female-to-female ribbon cable with male-to-male adaptor
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK-GEN4-43DT-AR 4D Systems
Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SK-GEN4-43DT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK-GEN4-43DT-AR Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 61 Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)