Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > SK-GEN4-IOD-32T
SK-GEN4-IOD-32T 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Bulk
Function: LCD Touch Screen
Type: Display
Utilized IC / Part: ESP8266
Supplied Contents: Board(s)
Primary Attributes: 3.2" 320x240 QVGA
Embedded: Yes, Other
Part Status: Active
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Controller Type: ESP8266
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)