SK101M200ST
SK101M200ST Cornell Dubilier Knowles
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK101M200ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote SK101M200ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK101M200ST SK101M200ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK-32353.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 200V