SK220M400ST
SK220M400ST Cornell Dubilier Knowles
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 120 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK220M400ST Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 12.06Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 120 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote SK220M400ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK220M400ST SK220M400ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK-32353.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 400V