SK330M250ST
SK330M250ST Cornell Dubilier - CDE
SK-3081860.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 250V 33uF RADIAL
auf Bestellung 2094 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK330M250ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6.03Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Weitere Produktangebote SK330M250ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK330M250ST SK330M250ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.03Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 250 V