SK470M250ST
SK470M250ST Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
SK.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250V
auf Bestellung 1884 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK470M250ST Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 4.23Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK470M250ST SK470M250ST Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250V
auf Bestellung 1874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SK470M250ST SK470M250ST Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250V
SK470M250ST SK470M250ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.23Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 250 V