SK471M010ST
SK471M010ST Cornell Dubilier - CDE
SK-32353.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 10V
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK471M010ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 540mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote SK471M010ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK471M010ST SK471M010ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 540mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V