SK471M025ST
SK471M025ST Cornell Dubilier - CDE
SK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 25V
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SK471M025ST Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 390mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote SK471M025ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SK471M025ST SK471M025ST Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SK.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 390mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V