SKTL25020 Eaton Wiring Devices
skuPage.SKTL25020.pdf
Hersteller: Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 21" MESH 2.
Packaging: Bulk
Material: Steel, Galvanized
Style: Double Weave
Type: Pulling Grip
Break Strength: 7300 lbs
Eye Type: Offset
Mesh Length: 21"
Mesh Type: Split Lace
Cable Diameter: 2.50" ~ 2.99" (63.5mm ~ 75.9mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKTL25020 Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 21" MESH 2., Packaging: Bulk, Material: Steel, Galvanized, Style: Double Weave, Type: Pulling Grip, Break Strength: 7300 lbs, Eye Type: Offset, Mesh Length: 21", Mesh Type: Split Lace, Cable Diameter: 2.50" ~ 2.99" (63.5mm ~ 75.9mm).