SKTL25030 Eaton Wiring Devices
skuPage.SKTL25030.pdf
Hersteller: Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 30" MESH 2.
Type: Pulling Grip
Break Strength: 11000 lbs
Eye Type: Offset
Mesh Length: 30"
Mesh Type: Split Lace
Cable Diameter: 2.50" ~ 2.99" (63.5mm ~ 75.9mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKTL25030 Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 30" MESH 2., Packaging: Bulk, Material: Steel, Galvanized, Type: Pulling Grip, Break Strength: 11000 lbs, Eye Type: Offset, Mesh Length: 30", Mesh Type: Split Lace, Cable Diameter: 2.50" ~ 2.99" (63.5mm ~ 75.9mm).