SKTL35036 Eaton Wiring Devices
skuPage.SKTL35036.pdf
Hersteller: Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 36" MESH 3.
Packaging: Bulk
Material: Steel, Galvanized
Style: Double Weave
Type: Pulling Grip
Break Strength: 16000 lbs
Eye Type: Offset
Mesh Length: 36"
Mesh Type: Split Lace
Cable Diameter: 3.50" ~ 3.99" (88.9mm ~ 101.4mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKTL35036 Eaton Wiring Devices
Description: PULL GRIP SLACK LACE 36" MESH 3., Packaging: Bulk, Material: Steel, Galvanized, Style: Double Weave, Type: Pulling Grip, Break Strength: 16000 lbs, Eye Type: Offset, Mesh Length: 36", Mesh Type: Split Lace, Cable Diameter: 3.50" ~ 3.99" (88.9mm ~ 101.4mm).