SKY65084-360LF
SKY65084-360LF Skyworks Solutions Inc.
Low%20Noise%20Amp,Transistors,Drivers.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC AMP CDMA 1.5GHZ-2.4GHZ 8QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.5GHz ~ 2.4GHz
RF Type: CDMA, GSM, WCDMA
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Gain: 25dB
Current - Supply: 65mA
Noise Figure: 0.7dB
P1dB: 16dBm
Test Frequency: 1.95GHz
Supplier Device Package: 8-QFN (2x2)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SKY65084-360LF Skyworks Solutions Inc.
Description: IC AMP CDMA 1.5GHZ-2.4GHZ 8QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.5GHz ~ 2.4GHz, RF Type: CDMA, GSM, WCDMA, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Gain: 25dB, Current - Supply: 65mA, Noise Figure: 0.7dB, P1dB: 16dBm, Test Frequency: 1.95GHz, Supplier Device Package: 8-QFN (2x2), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote SKY65084-360LF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.5GHz ~ 2.4GHz
RF Type: CDMA, GSM, WCDMA
Gain: 25dB
Current - Supply: 65mA
Noise Figure: 0.7dB
P1dB: 16dBm
Test Frequency: 1.95GHz