Produkte > VISHAY / AMETHERM > SL0810002AT
SL0810002AT
SL0810002AT Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 10R 20% 2A 8MM CUSTOM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL0810002AT Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 10Ω; THT, Type of sensor: NTC thermistor, Mounting: THT, Maximum current: 2A, Resistance: 10Ω.
Weitere Produktangebote SL0810002AT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL0810002AT Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10Ω; THT
Type of sensor: NTC thermistor
Mounting: THT
Maximum current: 2A
Resistance: 10Ω