SL085R003A
SL085R003A Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 5R 20% 3A 8MM A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL085R003A Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 5.1mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 5Ω, Maximum current: 3A, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 5.1mm.
Weitere Produktangebote SL085R003A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL085R003A Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 5.1mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance:
Maximum current: 3A
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5.1mm