SL1050001A
SL1050001A Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL,10MM,50ohm,1.0A, INSIDE KINK
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1050001A Vishay / Ametherm
Description: ICL 50 OHM 25% 1.1A 10MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±25%, Diameter: 0.394" (10.00mm), Lead Spacing: 0.201" (5.10mm), Approval Agency: UR, Current - Steady State Max: 1.1 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 50 Ohms, R @ Current: 950 mOhms.
Weitere Produktangebote SL1050001A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL10 50001-A SL10 50001-A Hersteller : Ametherm SL1050001.pdf Description: ICL 50 OHM 25% 1.1A 10MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±25%
Diameter: 0.394" (10.00mm)
Lead Spacing: 0.201" (5.10mm)
Approval Agency: UR
Current - Steady State Max: 1.1 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 50 Ohms
R @ Current: 950 mOhms