Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL109M025HLNRR
SL109M025HLNRR
SL109M025HLNRR NextGen Components
SL109M025HLNRR.pdf?rlkey=usupuz8idzeyfk1cn4y7tiywg&st=q816yipv&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 25V 10K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 14 mOhms
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL109M025HLNRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 25V 10K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 14 mOhms.