Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL157M063HFHRR
SL157M063HFHRR
SL157M063HFHRR NextGen Components
SL157M063HFHRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 150UF 20% 63V 9K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 96 mOhms
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL157M063HFHRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 150UF 20% 63V 9K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 96 mOhms.