SL2212103A
SL2212103A Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors ICL,22MM,120ohm,3.0AMP,INSIDEKINK
auf Bestellung 493 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL2212103A Vishay / Ametherm
Description: ICL 120 OHM 25% 3A 22MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±25%, Diameter: 0.866" (22.00mm), Lead Spacing: 0.307" (7.80mm), Approval Agency: CSA, UR, Current - Steady State Max: 3 A, R @ 25°C: 120 Ohms, R @ Current: 900 mOhms.
Weitere Produktangebote SL2212103A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL22 12103-A SL22 12103-A Hersteller : Ametherm SL2212103.pdf Description: ICL 120 OHM 25% 3A 22MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±25%
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: CSA, UR
Current - Steady State Max: 3 A
R @ 25°C: 120 Ohms
R @ Current: 900 mOhms