SL2220005B
SL2220005B Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters 22mm 20ohms 5A KINK
auf Bestellung 258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL2220005B Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 20Ω; ±20%; THT; Pitch: 9.5mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 20Ω, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 9.5mm, Maximum current: 5A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL22 20005-B Hersteller : Ametherm SL2220007-276391.pdf Inrush Current Limiters 22mm 20ohms 5A KINK
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SL22 20005-B SL22 20005-B Hersteller : Ametherm SL2220005.pdf Description: ICL 20 OHM 20% 5A 22MM
Produkt ist nicht verfügbar
SL2220005B Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 20Ω; ±20%; THT; Pitch: 9.5mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 20Ω
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 9.5mm
Maximum current: 5A