Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL337M010HEBRR
SL337M010HEBRR
SL337M010HEBRR NextGen Components
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V 7K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 170 mOhms
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL337M010HEBRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V 7K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 170 mOhms.