Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL337M025HFCRR
SL337M025HFCRR
SL337M025HFCRR NextGen Components
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V 9K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 75 mOhms
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL337M025HFCRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V 9K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 75 mOhms.