Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL566M050HECRR
SL566M050HECRR
SL566M050HECRR NextGen Components
SL566M050HECRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 56UF 20% 50V 7K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 220 mOhms
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL566M050HECRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 56UF 20% 50V 7K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 220 mOhms.