Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL686M100HFHRR
SL686M100HFHRR
SL686M100HFHRR NextGen Components
SL686M100HFHRR.pdf?rlkey=ewtq6wv5qxarrlrzn3hj9o65j&st=n1vzu3xi&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 100V 9K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 160 mOhms
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL686M100HFHRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 100V 9K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 160 mOhms, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm).