Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL687M035HGJRR
SL687M035HGJRR
SL687M035HGJRR NextGen Components
SL687M035HGJRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V 10K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 24 mOhms
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL687M035HGJRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V 10K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 24 mOhms.