Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL826M100HGGRR
SL826M100HGGRR
SL826M100HGGRR NextGen Components
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 82UF 20% 100V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 110 mOhms
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL826M100HGGRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 82UF 20% 100V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 110 mOhms, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm).