Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SL828M6V3HKJRR
SL828M6V3HKJRR
SL828M6V3HKJRR NextGen Components
SL828M6V3HKJRR.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 17 mOhms
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL828M6V3HKJRR NextGen Components
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 17 mOhms.