SLD-230-ALE
SLD-230-ALE Mueller Electric Co
SLD_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: PHASE MONITORRELAY
Packaging: Box
Delay Time: 0.03 Sec ~ 20 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 208 ~ 240VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 185 ~ 230V AC
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLD-230-ALE Mueller Electric Co
Description: PHASE MONITORRELAY, Packaging: Box, Delay Time: 0.03 Sec ~ 20 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 208 ~ 240VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 185 ~ 230V AC, Part Status: Active.