Produkte > BRADY CORPORATION > SLFW-100-PK
SLFW-100-PK
SLFW-100-PK Brady Corporation
B-292.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 0.75 IN H X 1 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Vinyl
Type: Wire Marker, Cards
Size: 1.00" W x 0.75" L (25.4mm x 19.1mm)
Legend: Blank
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLFW-100-PK Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 0.75 IN H X 1 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Vinyl, Type: Wire Marker, Cards, Size: 1.00" W x 0.75" L (25.4mm x 19.1mm), Legend: Blank.