Produkte > ERP POWER, LLC > SLM090W-1.05-84-ZA
SLM090W-1.05-84-ZA ERP Power, LLC
SLM-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.52" H (101.6mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Output: 60 ~ 84V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus
Ratings: IP64
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 88 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLM090W-1.05-84-ZA ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.52" H (101.6mm x 50.8mm x 38.6mm), Voltage - Output: 60 ~ 84V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, Ratings: IP64, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 88 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SLM090W-1.05-84-ZA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLM090W-1.05-84-ZA SLM090W-1.05-84-ZA Hersteller : ERP slm-series-1-pager-1532389.pdf LED Power Supplies 88.2W 60-84V 1100mA CC Tri-Mode Dim