Produkte > ERP POWER, LLC > SLM100W-1.7-56-TA
SLM100W-1.7-56-TA ERP Power, LLC
SLM-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLM100W-1.7-56-TA ERP Power, LLC
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim range, 95.2 W max, 1700 mA Iout, 56 V max Vout, with 12 V/100 mA auxiliary output.
Weitere Produktangebote SLM100W-1.7-56-TA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLM100W-1.7-56-TA Hersteller : ERP SLM_Series_1_pager-2487110.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim range, 95.2 W max, 1700 mA Iout, 56 V max Vout, with 12 V/100 mA auxiliary output