Produkte > BIVAR INC. > SLM5905HD
SLM5905HD Bivar Inc.
SLMXXX5XXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Color: Red
Voltage Rating: 2V
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 40mcd
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Lens Type: Diffused
Wavelength - Peak: 625nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.21mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLM5905HD Bivar Inc.
Description: IC, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Color: Red, Voltage Rating: 2V, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 40mcd, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Lens Type: Diffused, Wavelength - Peak: 625nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.21mm Dia.
Weitere Produktangebote SLM5905HD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLM5905HD SLM5905HD Hersteller : Bivar SLMXXX5XXX.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.59 in. Length, 5 mm HE Red LED w Diffused Lens, White Nylon, 635 nm