Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > SLP181M250C1P3
SLP181M250C1P3
SLP181M250C1P3 Cornell Dubilier - CDE
SLP-15028.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 250V 20% 105C
auf Bestellung 717 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP181M250C1P3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.106Ohm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Weitere Produktangebote SLP181M250C1P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP181M250C1P3 SLP181M250C1P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SLP.pdf Description: CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.106Ohm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 250 V