SLP182M200H4P3
SLP182M200H4P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 111mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 1800 µF
Voltage - Rated: 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP182M200H4P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 111mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 1800 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote SLP182M200H4P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP182M200H4P3 SLP182M200H4P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP-15028.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 200V 20% 105C