SLP333M025H9P3
SLP333M025H9P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5.55 A @ 120 Hz
auf Bestellung 1401 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP333M025H9P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5.55 A @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote SLP333M025H9P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP333M025H9P3 SLP333M025H9P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 33000uF 25V 20% 105C