SLP561M200A4P3
SLP561M200A4P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 355mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 2761 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP561M200A4P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 355mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote SLP561M200A4P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP561M200A4P3 SLP561M200A4P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0012506065_1-2540325.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 200V 20% 105C