Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > SLP681M200C5P3
SLP681M200C5P3
SLP681M200C5P3 Cornell Dubilier - CDE
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 200V 20% 105C
auf Bestellung 1268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP681M200C5P3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP681M200C5P3 SLP681M200C5P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SLP.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 1567 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SLP681M200C5P3 SLP681M200C5P3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 200V 20% 105C