Produkte > AMPHENOL INDUSTRIAL > SLPIPB35BSR0
SLPIPB35BSR0
SLPIPB35BSR0 Amphenol Industrial
Amphenol_10-09-2025_SLPIPB_B_Series.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors 8.0MM SL+ PLUG Seal 35mm sq, red
auf Bestellung 74 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIPB35BSR0 Amphenol Industrial
Description: 8.0MM SURLOK PLUS STRAIGHT PLUG, Packaging: Bulk, Color: Red, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Plug, Female Socket, Termination: Crimp.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIPB35BSR0 SLPIPB35BSR0 Hersteller : Amphenol Industrial Operations surlok-plus-series-ic-10.pdf Description: 8.0MM SURLOK PLUS STRAIGHT PLUG
Packaging: Bulk
Color: Red
Wire Gauge: 2 AWG