SLPIPB50BSR0
SLPIPB50BSR0 Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: 8.0MM SURLOK PLUS STRAIGHT PLUG
Packaging: Bulk
Color: Red
Wire Gauge: 1/0 AWG
Terminal Type: Male, Pin (Plug)
Termination: Crimp
auf Bestellung 115 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIPB50BSR0 Amphenol Industrial Operations
Description: 8.0MM SURLOK PLUS STRAIGHT PLUG, Packaging: Bulk, Color: Red, Wire Gauge: 1/0 AWG, Terminal Type: Male, Pin (Plug), Termination: Crimp.
Weitere Produktangebote SLPIPB50BSR0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIPB50BSR0 SLPIPB50BSR0 Hersteller : Amphenol Industrial Amphenol_10-09-2025_SLPIPB_B_Series.pdf Heavy Duty Power Connectors 8mm SL+ plug, inline Seal 50mm sq, red