Produkte > AMPHENOL INDUSTRIAL > SLPIRA16CPNR0
SLPIRA16CPNR0
SLPIRA16CPNR0 Amphenol Industrial
SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE, 5.7MM, 16MM CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, RED, 90 KEYWAY
auf Bestellung 54 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIRA16CPNR0 Amphenol Industrial
Description: SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE,, Packaging: Bag, Color: Red, Wire Gauge: 6 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp, Part Status: Active.
Packaging: Bag
Color: Red
Wire Gauge: 6 AWG