SLPIRA25CPNB0
SLPIRA25CPNB0 Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Packaging: Bag
Color: Black
Wire Gauge: 4 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Crimp
auf Bestellung 16 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIRA25CPNB0 Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE,, Packaging: Bag, Color: Black, Wire Gauge: 4 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp.
Weitere Produktangebote SLPIRA25CPNB0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIRA25CPNB0 SLPIRA25CPNB0 Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE, 5.7MM, 25MM CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, BLACK, 90 KEYWAY