SLPIRA25CPNB3
SLPIRA25CPNB3 Amphenol Industrial Operations
SurLok%20Plus%20Brochure.pdf
Packaging: Bag
Color: Black
Wire Gauge: 4 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Crimp
auf Bestellung 83 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIRA25CPNB3 Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE,, Packaging: Bag, Color: Black, Wire Gauge: 4 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp.
Weitere Produktangebote SLPIRA25CPNB3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIRA25CPNB3 SLPIRA25CPNB3 Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE, 5.7MM, 25MM CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, BLACK, 120 KEYWAY