SLPIRA25CPNR1
SLPIRA25CPNR1 Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Packaging: Bag
Color: Red
Wire Gauge: 4 AWG
Terminal Type: Receptacle, Male Pin
Termination: Crimp
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIRA25CPNR1 Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE,, Packaging: Bag, Color: Red, Wire Gauge: 4 AWG, Terminal Type: Receptacle, Male Pin, Termination: Crimp, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SLPIRA25CPNR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIRA25CPNR1 SLPIRA25CPNR1 Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, INLINE RECEPTACLE, 5.7MM, 25MM CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, RED, 180 KEYWAY